Psycholog - odborný garant

Fotografie psychologa Jaroslava Janského Suché nacionále pro netrpělivé

Jméno:Jaroslav Janský
Narozen:2.2.1969 v Praze
Bydliště:Klatovy
Vzdělání:vysokoškolské, Filozofická fakulta UK v Praze
Povolání:psycholog
Stav:ženatý
Zdravotní stav:fyzický - dobrý, odpovídající věku
Psychický:odpovídající věku

Ostatní pro ostatní

Po ukončení studia psychologie jsem působil tři roky na psychiatrickém oddělení nemocnice v Klatovech a zůstávám dosud klinické psychologii věrný (na částečný úvazek v soukromé psychiatrické ambulanci). Zároveň pracuji (také na částečný úvazek) jako dětský psycholog v pedagogicko-psychologické poradně. Kombinace více specializací je sice velice náročná, ale také nutí člověka rozšiřovat si znalosti ve více oblastech oboru psychologie. Navíc je zajímavá rozmanitostí práce a chrání mě před falešnými pocity "specialisty-suveréna", který naprosto nemá potřebu cokoliv nového se dozvědět.

V rámci dalšího vzdělávání, které je pro psychologa opravdu nezbytné, jsem absolvoval pětiletý sebezkušenostní výcvik ve skupinové psychoterapii, řadu kurzů a seminářů, studuji Pražskou psychoterapeutickou fakultu.

V roce 1996 jsem založil firmu
Psychologia libera
jejíž činnost je zaměřena na personální poradenství, lektorské služby formou kurzů a výcviků v interpersonálních dovednostech, nabízíme psychologickou spolupráci při speciálních akcích firem, ale také psychologické poradenství soukromým osobám v oblasti mezilidských vztahů. Ve spolupráci s Cestovní a informační kanceláří Retour připravujeme podzimní a jarní nabídku pobytových programů na Šumavě s psychologem. Zájemci si mohou zvolit buďto relaxační pobyty, na kterých mají příležitost naučit se účinně relaxovat, nebo kurzy interpersonálních dovedností, pokud chtějí využít svoji dovolenou efektivně a dozvědět se něco víc o sobě, o mezilidských vztazích a způsobu, jak spolu lidé komunikují, jak navzájem ovlivňují své chování .


Úvod | Psycholog | Relaxační pobyty | Kurzy | Personální poradenství | Kontakt
Copyright © 1996 - 1998, Retour
Všechna práva vyhrazena.