Relaxační pobyt

Důvody relaxace

Prosíme, abyste si pozorně přečetli následující výroky, protože právě nazrál čas, abyste si dopřáli relaxační pobyt na Šumavě, pokud:

Možná máte pocit, že se vás některý z těchto výroků týká. Chceme vám nabídnout opravdu výjimečnou příležitost naučit se relaxovat (na základě poznatků psychologie a fyziologie) v příjemném prostředí a během dovolené.

Účastnice při autogenním tréninku

Nabídka je následující:

Program:
relaxace vedená psychologem se uskutečňuje 3 krát během dne, jedná se o osvědčené relaxační techniky, jako je autogenní trénink, progresívní svalová relaxace, nebo imaginativní relaxační techniky, které si v průběhu týdne vyzkoušíte, poznáte, který typ relaxace vám nejlépe vyhovuje a naučíte se s ním pracovat, využívat jej v běžném životě, relaxace jsou doplněny psychohrami (zajímavé hry pro dospělé, které umožňují poznávat lépe sama sebe, své schopnosti, své reakce, způsob komunikace s druhými...)

Možnosti sportovního vyžití:
turistika, cykloturistika (možnost s instruktorem - průvodcem, možnost zapůjčení horských kol), tenis, moderní sauna přímo součástí hotelu, plavání v nedalekém hotelu s krytým bazénem

Kdy:
připraveno je pro vás několik termínů na jaře a na podzim 1999

Kde:
luxusní hotel, který splňuje nároky na pohodlí i soukromí a je atraktivně situován uprostřed překrásné přírody západní Šumavy (naleznete jej na mapě pod č. 2029)

Účastníci:
program je připraven pro omezený počet (10-15) dospělých, věk je omezen pouze spodní hranicí 18 let

Zvláštní nabídka:
možnost individuálních rozhovorů s psychologem v ceně


Úvod | Psycholog | Relaxační pobyty | Kurzy | Personální poradenství | Kontakt
Copyright © 1996 - 1998, Retour
Všechna práva vyhrazena.