Logo CK Tempo Tours - Sušice Léto 2003 - TÁBORY

Tenisti ČECHY
VODŇANY
TENISOVÉ CENTRUM SPORT

Již šestým rokem pořádáme velmi oblíbené tábory pro děti a mládež, začátečníky i pokročilé, zaměřené především na výuku tenisu. Mimo vyhrazené hodiny pro výuku tenisu jsou připraveny míčové hry a turnaje, různé sportovní a zábavní hry, nebude chybět ani koupání a táboráky. Doporučený věk 7 -18 let.

POPIS: klidný areál má osm tenisových kurtů, hřiště na nohejbal a volejbal, škvárové hřiště a travnatou plochu, líný tenis, šipky, různé hry, klubovnu s BTV, bufet. Možnost koupání ve 200 m vzdálené řece, event. 800 m městské koupaliště. K dispozici denně celkem 6-8 kurtů na 8 hodin. Kapacita tábora je max. 30 dětí.
UBYTOVÁNÍ: ve zděné budově ve čtyřlůžkových pokojích s koupelnou, WC na chodbě.
STRAVOVÁNÍ: plná penze včetně svačin a nápojů.
DOPRAVA: vlastní.

Termíny a ceny dítě 7-18let
09.08.- 16.08. 3 990 Kč

CENA: Uvedená cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí včetně svačin a nápojů, výuku tenisu a služby trenérů i instruktorů, pronájem tenisových kurtů a tělocvičny, závěrečný turnaj.
Cena nezahrnuje: pojištění.
Pozn.: Doporučujeme vlastní raketu, v opačném případě je možnost zapůjčení (nutno nahlásit předem).

TenistiTenisti ČECHY
MALÝ RATMÍROV
CHATOVÝ TÁBOR TJ SLOVAN

Velmi pěkné rekreační středisko uprostřed krásné jihočeské přírody v Malém Ratmírově nedaleko Jindřichova Hradce, rozprostřené na břehu Ratmírovského rybníka, je ideálním místem pro jakékoliv dětské akce.

POPIS: turistika, sportovní hry a soutěže, míčové hry, tenis, koupání, vycházky do okolí, poznávání přírody, diskotéky, táboráky - to vše v kouzelném prostředí jižních Čech. V areálu k dispozici tenisový kurt antukový a s umělým povrchem, hřiště na volejbal, stolní tenis, různá hřiště, jídelna a společenská místnost, možnost nákupu občerstvení. Zastávka úzkokolejné dráhy cca 500 m od tábora spojuje J. Hradec s Novou Bystřicí.
UBYTOVÁNÍ: čtyřlůžkové dřevěné chaty, sociální zařízení společné v hlavní budově.
STRAVOVÁNÍ: plná penze včetně svačin a nápojů.
DOPRAVA: vlastní.

Termíny a ceny
dítě 7-18let
stravování-dětská porce stravování - dospělá porce
05.07.-12.07. 3 590 Kč 3 990 Kč
12.07.-19.07. 3 750 Kč 4 150 Kč
Možnost sloučení termínů.

CENA: Uvedená cena za osobu zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí včetně svačin a nápojů, služby instruktorů, zákonné pojištění CK.
Cena nezahrnuje: pojištění.

Tenisti


[Menu    Chorvatsko    Itálie    Korsika    Aerobik    Tai-či    Tábory    Kontakt]

Copyright © 2003, Retour, Všechna práva vyhrazena.