Logo CK Tempo Tours - Sušice Léto 2003 - KORSIKA

Mapa Korsiky KORSIKA
Tento francouzský ostrov ležící ve Středozemním moři je ideální jak pro milovníky kulturních a přírodních památek, tak i pro vyznavače klidné dovolené. Skalnaté pobřeží s mnoha písečnými plážemi, velehory se zasněženými vrcholy, bujná vegetace - tyto a mnohé další přírodní krásy Vám zpříjemní dovolenou.

KORSIKA
PORTO VECCHIO

Porto Vecchio je významný přístav ležící na východním pobřeží. Toto malebné městečko má historické jádro, které je obklopeno novostavbami hotelů a znovu zde byla obnovena výroba mořské soli. V úzkých uličkách na Vás dýchá romantika v podobě posezení v útulných kavárničkách, barech a nákupů v místních krámcích. Díky bělostným plážím s jemným pískem, barvám moře jako v Karibiku a stínu korun borovic patří zátoky u Porto Vecchia k nejvyhledávanějším na ostrově. V okolí městečka se nachází i přírodní rezervace, ke kterým patří také zátoka Santa Giulia s chráněným slaným jezírkem.
UBYTOVÁNÍ:

  • REZIDENCE CASTELL´VERDE - SANTA GIULIA ***
  • REZIDENCE KOMPLEX CAMPO DI MARE - PORTO VECCHIO
  • 13-ti denní pobytový autobusový zájezd KOMPLEX CAMPO DI MARE    [Menu    Chorvatsko    Itálie    Korsika    Aerobik    Tai-či    Tábory    Kontakt]

    Copyright © 2003, Retour, Všechna práva vyhrazena.