Informace
Chorvatsko
Itálie
Aerobik
Cyklistika
Dětske tábory
©umava
Alpy
Kontakt


OSTROV SARDINIE
SAN TEODORO
Živé turistické městečko nacházející se jižně od Olbie, naproti ostrovu Tavolara, který je častým cílem výletních lodí. Pro své zázemí obchodů, restaurací, barů, pizzérií a diskoték je vyhledáváno klienty, kteří kromě krásného moře vyhledávají i večerní vyžití. Místní pláž La Cinta je jedna z nejkrásnějších a nejznámějších na Sardinii.

POLOHA: apartmány v městečku San Theodoro jsou situované ve stylových vilkách s balkonem nebo se zahrádkou. Vilky jsou nové a moderně vybavené.


APARTMÁN PRO 4 OSOBY:
ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sprcha, WC, balkon nebo zahrádka.
APARTMÁN PRO 6 OSOB: dvě ložnice vždy se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, sprcha, WC, balkon nebo zahrádka.STRAVOVÁNÍ: vlastní.

PLÁŽ: krásná písečná, vzdálená cca 500-700 m (dle umístění vilky), vhodná i pro děti.

DOPRAVA: luxusní zahraniční bus (klimatizace, WC, video, možnost občerstvení), Livorno-Olbia a zpět trajektem. Odjezd autobusu z ČR 18.9. v časných ranních hod. a návrat do ČR 30.9. v ranních hodinách.

NÁSTUPNÍ MÍSTA NA TRASE: Ústí n.Labem-Praha-Plzeň-Sušice-Č. Budějovice


Apartmány SAN TEODORO termíny a ceny:

CENA NA OSOBU
termín 18.-30.9.2002
šestilůžk. apartmánčtyřlůžk. apartmán
obsazení všech lůžek7.690,-8.190,-
neobsazené lůžko1.890,-2.390,-


Uvedená cena zahrnuje: dopravu autobusem, trajekt Livorno-Olbia a zpět (tam noční, zpět denní), 10x ubytování v apartmánu, spotřebu vody, plynu, elektřiny, závěrečný úklid apartmánu, služby delegáta CK, pojištění CK proti úpadku.
 

Informace Chorvatsko Itálie Aerobik Sardinie Dětské tábory Šumava Kontakt