Informace
Chorvatsko
Itálie
Aerobik
Cyklistika
Dětske tábory
©umava
Alpy
Kontakt


Při vyslovení jména Itálie se každému vybaví moře, žhavé slunce a pláže všech druhů, ale také špagety, pizza a srdečnost místních obyvatel, které si snadno zamilujete. Teplé večery lákají k posezení a vychutnání skleničky dobrého vína. Je to země mnoha kontrastů, neboť je rozdělena na 20 oblastí, z nichž každá se vyznačuje svým typickým rázem krajiny, různorodostí pláží a klimatem. Pro Vás jsme vybrali tři oblasti od střední po jižní Itálii.

DOPRAVA
Vlastní nebo autobusem SETRA s klimatizací, videem, WC, kávovarem a občerstvením.

VZDÁLENOST Z ČR
1 250 km

NÁSTUP PO TRASE
Ústí nad Labem - Praha - Plzeň - Klatovy - Sušice - Horažďovice - Strakonice - České Budějovice

CENA
2 290,- Kč/osoba.

NÁSTUP PO TRASE
Ústí nad Labem - Praha - Plzeň - Klatovy - Sušice - Horažďovice - Strakonice - České Budějovice.

POZNÁMKA
Cestovní kancelář Tempo tours si vyhrazuje právo na příplatek k dopravě ve výši 150,- Kč na osobu za průjezd Rakouskem v případě, že tyto poplatky vstoupí v platnost.
Pozn. Pobyt v zahraničí je 8 denní (při zdvojeném termínu 15 denní), začíná a končí vždy sobotou. Na zájezdy s autobusovou dopravou odjezd z ČR v pátek a návrat v neděli.

JEDNODENNÍ KOUPÁNÍ - PALMOVÁ RIVIÉRA
Jednodenní koupání bude možné ve všech pobytových místech uvedených v katalogu pravidelně každý týden od 1.6.-13.9.2002. Na volná místa se informujte vždy v pondělí před odjezdem v naší kanceláři. Odjezd v pátek večer z ČR, v sobotu v ranních hodinách příjezd do Itálie, odjezd zpět do ČR ve večerních hodinách. Doba jízdy 16-18 hodin (závislé na silničním provozu).
Cena: 1145,- Kč/osoba (obousměrná jízdenka).

ZAJISTÍME PRO VÁS POBYTY NEJEN VE STŘEDISCÍCH UVEDENÝCH V KATALOGU, ALE I PO CELÉ ITÁLII OD SEVERU AŽ PO NEJJIŽNĚJŠÍ ČÁST VČETNĚ OSTROVU


PALMOVÁ RIVIÉRA
Palmová riviéra je jedna z nejkrásnějších oblastí Itálie s největší koncentrací palem ve střední Evropě na úpatí pohoří Gran Sasso vypínající se až do výše 3000 m nad mořem s cennými druhy fauny a flóry. Krásné pláže, které lemuje středomořská vegetace, borovicové porosty, oleandry a palmové promenády, přispívají k příjemnému odpočinku a opalování u křišťálově průzračného moře.
VÝLETY DO OKOLÍ: Ascoli Piceno, Loreto, Assisi, San Marino, San Benedetto, Řím, aquapark ONDA BLU Tortoreto.

PALMOVÁ RIVIÉRA
ALBA ADRIATICA
Město Alba Adriatica bylo zařazeno odborníky pro své čisté moře, dobře udržované pláže se stříbřitým pískem a svou přes 3 km dlouhou promenádu lemovanou palmami, borovicemi a oleandry, která je ideální pro pěkné procházky, projížďky na kole, kolečkových bruslích nebo jogging, mezi prvních deset turisticky nejatraktivnějších letovisek v oblasti Jaderského moře. Ve městě k dispozici celá řada pizzerií a restaurací, kde můžete ochutnat vedle typických krajových jídel i vynikající speciality z čerstvých ryb. Po celé délce pobřeží Alba Adriatica je možné najít i spoustu atrakcí pro vyznavače vodních sportů. Večer Alba ožívá zábavnými podniky, music bary, diskotékami, cukrárnami s vynikající italskou zmrzlinou a trhy se suvenýry a starožitnostmi. Ve městě je řada obchodů, butiků a supermarketů, možno také výhodně nakoupit na pravých italských trzích.
REZIDENCE MAZZINI*** - ALBA ADRIATICA
REZIDENCE EL CHICO*** - ALBA ADRIATICA


PALMOVÁ RIVIÉRA
VILLA ROSA
Menší přímořské středisko Villa Rosa s řadou hotelů a rezidencí je vhodné pro klienty vyhledávající klidnější dovolenou. V centru městečka najdete řadu obchůdků, pizzerií, barů a cukráren, dětské koutky, různá sportoviště atd. Villa Rosa je propojena s velkým střediskem Alba Adriatica palmovou promenádou při moři, která slouží nejen pro pěší, ale i k projížďkám na kole a na kolečkových bruslích či jogging.
REZIDENCE BARACCA*** - VILLA ROSA


PALMOVÁ RIVIÉRA
SAN BENEDETTO DEL TRONTO
Elegantní lázeňské středisko na úpatí Abruzzského pohoří je rybářským a turistickým přístavem. Řada obchodů, kaváren a pizzérií, palmové háje a parky i hojnost květů krášlí jeho okolí i pěší zónu s parkem. Dlouhou písečnou pláž lemuje promenáda s nádhernými palmami, kterých roste tisíce po celém městě, především v jeho centrálním parku, který vytváří dojem tropů a je spolu s historickou částí dominantou města. Řada sportovních zařízení vybízí zájemce k různým aktivitám a vodním sportům. Příznivcům rušného života a zábavy je k dispozici řada restaurací, barů, diskoték a kulturních akcí pořádaných v letní sezóně. Každý týden se koná také typický italský trh.
REZIDENCE BISSOLATI*** - SAN BENEDETTO DEL TRONTO
REZIDENCE CEFALONIA***- SAN BENEDETTO DEL TRONTO


GARGANO
VIESTE
Vieste je původní rybářské městečko na poloostrově Gargano v jižní Itálii, kde se až do dnešní doby dochovaly typické bílé a nízké seskupené budovy, vystavěné v orientálním stylu. Dominantou města je místní přístav s majákem, posazeným na protějším skalnatém útesu. Podél malebného pobřeží s krásnými zátokami a skalnatými útesy se značným množstvím jeskyň si můžete vyjet na motorovém člunu.
REZIDENCE SABBIA DORO** - VIESTE


KALÁBRIE
SCALEA
Jedno z největších a nejstarších středisek v oblasti jižní Itálie. Scalea je rozdělena na dvě části - Scalea Vecchia - stará část města, ležící na kopci se starým normandský hradem, úzkými uličkami, paláci, kostely a Scalea Nuova - nová část města s desítkami hotelů, obchodů, barů, kaváren, diskoték atd.
REZIDENCE PARCO EMIRI - SCALEA

 

Informace Chorvatsko Itálie Aerobik Sardinie Dětské tábory Šumava Kontakt