Léto 2004 - SLEVY

SLEVA ZA VČASNOU REZERVACI
Neodkládejte rezervaci svého zájezdu na poslední chvíli, ta nejzajímavější místa jsou vyprodána jako první. Rezervujte včas a se slevou! Platí při závazné objednávce zájezdu a 50 % úhradě ceny.
 • do 10.2.2004 SLEVA 8 % Z CENY POBYTU
 • do 28.2.2004 SLEVA 6 % Z CENY POBYTU
 • do 31.3.2004 SLEVA 4 % Z CENY POBYTU
  Sleva se vztahuje pouze na pobyty v Itálii na Palmové riviéře a v Chorvatsku, u pobytů s aerobikem je možné uplatnit jen polovinu výše uvedených procent.

  SLEVY PRO DĚTI
  AUTOBUSOVÁ DOPRAVA PRO DÍTĚ ZDARMA
  Platí pro 1 DÍTĚ DO 12 LET v doprovodu dvou dospělých osob a při rezervaci pobytu do 28.2.2004 (pouze na pobyty do Itálie - Palmová riviéra a do Chorvatska - Rabac, Poreč, Vrsar, Rovinj). U všech hotelů i apartmánů je dítě do 2 let ZDARMA bez nároku na jakékoliv služby (při obsazení všech pevných lůžek), v některých případech ZDARMA I DO 6 LET - viz. ceník u jednotlivých nabídek. Další slevy pro děti najdete v ceníku u jednotlivých zájezdů.

  SLEVA PRO SKUPINY, KOLEKTIVY A ŠKOLY
  Jsme připraveni Vám předložit na základě Vašeho požadavku programy na pobytové i poznávací zájezdy po celé Evropě. U pobytů vypsaných v katalogu lze upravit program, trasu, termíny apod.
  Skupinám nad 15 osob poskytujeme slevy 5 - 15 % ze základní ceny zájezdu (podle počtu osob, termínu a oblasti).
  Skupina 40 osob dostane 1 - 2 místa zdarma pro vedoucí a organizátory zájezdu.

  SLEVA PRO SENIORY
  Každý klient nad 60 let obdrží 3% z ceny zájezdu. Sleva se vztahuje pouze na pobyty v Itálii na Palmové riviéře a v Chorvatsku.

  SLEVA PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY
  3% z ceny zájezdu, Platí pro ty, kteří se zúčastnili zájezdu od CK TEMPO TOURS alespoň dvakrát v posledních čtyřech letech. Tuto slevu lze sčítat s ostatními.

  Uvedené nabízené slevy se nesčítají (mimo slevy pro stálé zákazníky) a platí vždy vyšší sleva.


  [Menu    Chorvatsko    Itálie    Aerobik    Tábory    Kontakt]

  Copyright © 2004, Retour, Všechna práva vyhrazena.