Logo CK Tempo Tours - Sušice ITÁLIE

Mapa Itálie Při vyslovení jména Itálie se každému vybaví moře, žhavé slunce a pláže všech druhů, ale také špagety, pizza a srdečnost místních obyvatel, které si snadno zamilujete. Teplé večery lákají k posezení a vychutnání skleničky dobrého vína. Je to země mnoha kontrastů, neboť je rozdělena na 20 oblastí, z nichž každá se vyznačuje svým typickým rázem krajiny, různorodostí pláží a klimatem. Pro Vás jsme vybrali tři z nich na pevnině od severní po jižní Itálii (Benátská riviéra, Palmová riviéra, Kalábrie) a ostrov Sardinie.

POBYT:
sobota - sobota, klienti vlastní dopravou nástup na ubytování po 16,00 hod., uvolnění apartmánu do 9,00 hodin.
Ložní prádlo: vlastní
Kauce: vratná 50 EUR za apartmán.
Úklid: vlastní, není v ceně, pokud nebude apartmán uklizený, může být kauce zadržena.
DOPRAVA:
vlastní nebo ZAHRANIČNÍM LUXUSNÍM AUTOBUSEM NEBO KAROSA LUX (uvedeno konkrétně u jednotlivých linek), klimatizace, video, kávovar, občerstvení, WC.
KOUPÁNÍ: Nabídka jednodenního koupání
AUTOBUSOVÁ DOPRAVA:
 • LINKA BENÁTSKÁ RIVIÉRA
 • LINKA PALMOVÁ RIVIÉRA
 • LINKA KALÁBRIE  BENÁTSKÁ RIVIÉRA
  Všechna letoviska uvedená v katalogu se nachází nad nebo pod Benátkami a díky kratší vzdálenosti z ČR jsou velmi oblíbená. Oblast má převážně rovinatý charakter a jsou pro ní typické rozlehlé a dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, dostatek zábavy pro každý věk, blízkost památek.

  BENÁTSKÁ RIVIÉRA
  LIGNANO

  Významná turistická oblast na stejnojmenném poloostrově v severní Itálii. Celé středisko rozdělené na několik částí se nachází v zeleni piniových lesů. Je zde množství obchodů, restaurací, zábavních podniků a vodní park pro děti.

 • UBYTOVÁNÍ:
 • REZIDENCE VALCRIS ** +
 • REZIDENCE EUROPA ** +

  BENÁTSKÁ RIVIÉRA
  CAORLE • PORTO SANTA MARGHERITA

  Leží na severním pobřeží Jadranu, cca 70 km severně od Benátek. Kromě dlouhých písečných pláží zde najdete staré historické centrum, často nazývané "malé Benátky". Letovisko se rozděluje do několika částí - Levante, Ponente, Porto Santa Margherita, Altane a Duna Verda. Jednotlivé části spojuje místní doprava.

 • UBYTOVÁNÍ:
 • REZIDENCE ESPERIA ***
 • APARTMÁNY PORTO SANTA MARGHERITA **

  BENÁTSKÁ RIVIÉRA
  ROSALINA MARE

  Klidné menší letovisko, které se nachází v oblasti Veneto a leží 75 km jižně od Benátek. Má široké pláže a pozvolný vstup do moře, vedle odpočinku nabízí i mnoho atraktivních míst pro milovníky turistiky, rodinám s dětmi doporučujeme navštívit blízký aquapark, botanickou zahradu a ZOO.

 • UBYTOVÁNÍ:
 • REZIDENCE ALFA & OMEGA ** +  PALMOVÁ RIVIÉRA
  Palmová riviéra je jedna z nejkrásnějších oblastí Itálie s největší koncentrací palem ve střední Evropě na úpatí pohoří Gran Sasso vypínající se až do výše 3000 m nad mořem s cennými druhy fauny a flóry. Krásné pláže s nejčistším mořem v celé oblasti Abruzzo, které lemuje středomořská vegetace, borovicové porosty, oleandry a palmové promenády. Okolí nabízí mnoho možností na výlety, jak do přírody národního parku či na ostrovy Tremiti, tak i za památkami a nákupy (Assisi, Řím, Loreto, San Marino atd.). V sezóně je možné navštívit velmi pěkný aquapark Onda Blue v městečku Tortoreto.

  PALMOVÁ RIVIÉRA
  SAN BENEDETTO DEL TRONTO

  Elegantní lázeňské středisko na úpatí Abruzzského pohoří je rybářským a turistickým přístavem. Řada obchodů, kaváren a pizzérií, palmové háje, parky i hojnost květů krášlí jeho okolí i pěší zónu s parkem. Dlouhou písečnou pláž lemuje snad nejkrásnější promenáda v Evropě s nádhernými palmami, kterých roste tisíce po celém městě, především v jeho centrálním parku, který vytváří dojem tropů a je spolu s historickou částí dominantou města. Palmová promenáda vede celým městem, které se podél ní rozprostírá asi v délce 6 km a spojuje město tzv. jižní a severní centrum. Ve středisku k dispozici tenisové kurty, dráhy pro kolečkové brusle, fotbalové hřiště, lehkoatletická dráha, dětské hřiště, různé vodní sporty, výlety lodí atd. Příznivcům rušného života a zábavy je k dispozici řada restaurací, barů, diskoték a kulturních akcí pořádaných v letní sezóně. Každý týden se koná také typický italský trh.

 • UBYTOVÁNÍ:
 • REZIDENCE BISSOLATI *** +
 • REZIDENCE LEONCAVALLO ***
 • REZIDENCE MAIORCA ****

  PALMOVÁ RIVIÉRA
  MARTINSICURO

  Martinsicuro leží asi 7 km jižně od San Benedetta, je to středně velké oblíbené letovisko s příjemnou atmosférou. Samozřejmě ani zde nechybí typická palmová promenáda táhnoucí se podél moře, kde můžete při večerní procházce ochutnat výbornou italskou zmrzlinu či jen tak posedět v některé z restaurací. V centru letoviska je dostatek obchodů, restaurací a možností zábavy.

 • UBYTOVÁNÍ:
 • REZIDENCE TUTTOMARE ** +

  PALMOVÁ RIVIÉRA
  VILLA ROSA

  Menší přímořské středisko Villa Rosa s řadou hotelů a rezidencí je vhodné pro klienty vyhledávající klidnější dovolenou. V městečku najdete řadu obchůdků, pizzerií, barů a cukráren, dětské koutky, různá sportoviště, vodní sporty atd. Villa Rosa je propojena s velkým střediskem Alba Adriatica palmovou promenádou při moři, která slouží nejen pro pěší, ale i k projížďkám na kole a na kolečkových bruslích či jogging.

 • UBYTOVÁNÍ:
 • REZIDENCE BARACCA ***

  PALMOVÁ RIVIÉRA
  ALBA ADRIATICA

  Město Alba Adriatica bylo zařazeno odborníky pro své čisté moře, dobře udržované pláže se stříbřitým pískem a svou přes 3 km dlouhou pěší zónu lemovanou palmami, borovicemi a oleandry, která je ideální pro pěkné procházky, projížďky na kole, na kolečkových bruslích nebo jogging, mezi prvních deset turisticky nejatraktivnějších letovisek v oblasti Jaderského moře. Pro děti je k dispozici dětský park "Bambinopoli". Po celé délce pobřeží Alba Adriatica je možné najít i spoustu atrakcí pro vyznavače vodních sportů. Večer Alba ožívá zábavnými podniky, music bary, diskotékami, cukrárnami s vynikající italskou zmrzlinou a trhy se suvenýry a starožitnostmi. Ve městě je řada obchodů, butiků a supermarketů, možno také výhodně nakoupit na pravých italských trzích.

 • UBYTOVÁNÍ:
 • REZIDENCE MAZZINI ***
 • REZIDENCE EL CHICO ****
 • REZIDENCE EUROPE ** +
 • REZIDENCE NIZZA ***  KALÁBRIE
  Nejjižnější část Apeninského poloostrova s krásnou přírodou a převážně hornatou krajinou s nejčistšími úseky moře i pláže nejen v oblasti Itálie, ale i celé Evropy, vyhledávané také vyznavači potápění.

  KALÁBRIE
  PRAIA A MARE

  Moderní turistické městečko, nacházející se v severní části Kalábrie na Tyrhénském pobřeží. Má krásnou polohu, neboť jedna část je otevřená k azurovému moři a z druhé strany se tyčí hory. Dominantou městečka je ostrov Dino proslulý svými krásnými jeskyněmi.

 • UBYTOVÁNÍ:
 • REZIDENCE CONCHIGLIA ** +

  KALÁBRIE
  TROPEA

  Jedno z nejnavštěvovanějších míst Kalábrie, najdete zde mnoho historických památek. Pobřeží je vyhledáváno kvůli křišťálovému moři a plážím s bílým jemným pískem, zpestřeným výskytem skalnatých útesů. K Vaší pohodě přispěje i mnoho zábavních podniků a restaurací.

 • UBYTOVÁNÍ:
 • VILLAGGIO LA TONNARA ***  OSTROV SARDINIE
  Sardinie je druhým největším ostrovem ve Středozemním moři. Pobřeží je hodně členité a tvoří je jak skály, tak i písečné a oblázkové pláže. Krásné teplé podnebí ostrova z něj dělá cíl turistů, kteří touží především po krásné a téměř nedotčené krajině s koupáním v křišťálově čistých vodách. Právem se ostrov nazývá "Karibik Středomoří". Povrch ostrova je převážně hornatý, nejvyšším pohořím je horský masiv Gennargentu v centrální části ostrova, táhnoucí se až k východnímu pobřeží.

  OSTROV SARDINIE
  SAN TEODORO

  Živé a na tomto pobřeží nejvyhledávanější turistické městečko se nachází jižně od Olbie, naproti ostrovu Tavolara, který je častým cílem výletních lodí. Rozkládá se na mírném návrší otevřeném k rozlehlým plážím, z nichž pláž "La Cinta" je jedna z nejkrásnějších a nejznámějších na Sardinii, má krásný jemný bělostný písek a bleděmodrou barvu moře. V centru městečka naleznete nejrůznější obchody, restaurace, bary a zábavní podniky.
  UBYTOVÁNÍ:

 • REZIDENCE SAN TEODORO *** +
 • 13-ti denní pobytový autobusový zájezd SARDINIE - SAN TEODORO ***  ZAJISTÍME PRO VÁS POBYTY NEJEN VE STŘEDISCÍCH UVEDENÝCH V KATALOGU, ALE I PO CELÉ ITÁLII OD SEVERU AŽ PO NEJJIŽNĚJŠÍ ČÁST VČETNĚ OSTROVU.


  [Menu    Chorvatsko    Itálie    Aerobik    Tábory    Kontakt]

  Copyright © 2004, Retour, Všechna práva vyhrazena.