Logo CK Tempo Tours - Sušice Léto '99 - ITÁLIE

Mapa Itálie ITÁLIE
Země azurového moře, jižního slunce, pláží všech druhů, historie a kultury. Jedna z nejkrásnějších perel Středomoří, kde můžete prožít krásnou dovolenou provázenou pohostinností místních obyvatel. Itálie nabízí možnost návštěvy mnoha historických a kulturních památek rozptýlených po celé Itálii. Vzhledem k tomu, že Itálie byla domovem mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů, najdeme takřka v každém městečku galerii nebo muzeum.

LIGNANO
Významná turistická oblast vzdálena cca 700 km. Město je rozděleno na několik částí, z nichž nejatraktivnější je Sabbiadoro, kde jsou umístěny apartmány, které nabízíme. Lignano je moderní turistické středisko s množstvím obchodů, restaurací, barů, diskoték a pizzérií. Půdorys města je velmi podobný Floridě, o čemž svědčí tvrzení Ernesta Hemingwaie, který zde velmi rád pobýval a nazýval toto město „MALOU FLORIDOU“.

Navštívit můžete krásnou zoologickou zahradu, zábavní vodní park s tobogány a další atrakce. Fakultativní výlety do Benátek,Terstu, na Mušlový ostrov a další místa, jistě uspokojí i ty, kteří nevydrží trávit chvíle odpočinku na jednom místě.

Vybrali jsme pro Vás ubytování v těcto objektech:
CONDOMINIO PAPILON
RESIDENZA AZZURO
RESIDENZA TRIESTE


[Menu    Itálie    Chorvatsko    Tábory    Aerobik    Kontakt]

Copyright © 1999, Tempo Tours, Všechna práva vyhrazena.