Logo CK Tempo Tours - Sušice Léto '99 - CHORVATSKO

Mapa Chorvatska CHORVATSKO
Chorvatsko je po léta nejvyhledávanějším cílem turistů z celé Evropy. Okouzlující slunce, průzračné azurové moře, jiskrné víno, historie a turistická tradice, to je pobřeží Chorvatska. Krásná a romantická zákoutí členitých pláží, borové a olivové háje, kvalitní ubytovací kapacity, tradiční pohostinnost místních obyvatel, dobrá kuchyně, čisté moře a v průměru 2600 slunečních hodin v roce řadí pobřeží Chorvatska k turisticky nejatraktivnějším místům v Evropě. Nabízíme Vám prožití dovolené na poloostrově Istrie obrostlém bujnou středomořskou vegetací, v městečku Poreč nebo ve středisku Lanterna, které je vzdáleno od historické Poreče asi 9 km. Další možnost je na ostrově Krk, který je spojen s pevninou atraktivním mostem, a to v městečku Njivice nebo v proslulé Bašce.

POREČ
Toto malebné historické městečko je jedním z nejznámějších středisek na Jadranu. Máte zde možnost navštívit mnoho obchůdků, kaváren, restaurací, barů, ale i historické jádro města s mnoha románskými i gotickými kostely a barokními domy. Můžete uskutečnit lodní výlet do Benátek, na blízké ostrůvky nebo podél pobřeží, autobusový výlet ke známé Postojanské jeskyni v krasové oblasti Slovinska a mnoho dalších.
Ubytování:
APARTMÁNY LANTERNA ***
HOTEL DIAMANT ***
HOTEL IRIS **

NJIVICE - ostrov Krk
Dříve rybářská vesnička, dnes malé moderní turistické středisko. Městečko leží v severozápadní části ostrova Krk a je zasazené do bohaté vegetace. Z místa pobytu můžete pořádat různé lodní i autobusové výlety. Lodní výlet na blízké ostrovy, autobusové výlety do krásné Opatije, k Plitvickým jezerům atd.
Ubytování:
HOTEL BELI KAMIK II. ***

BAŠKA - ostrov Krk
Proslulé a vyhlášené turistické městečko na největším jadranském ostrově. Překrásný záliv obepíná pohoří Velebit a ostrůvek Prvič, které jakoby chránily ze všech stran jednu z největších a nejkrásnějších pláží Chorvatska.
Baška je bohatá na kulturní a historické památky. Turisté mají k dispozici obchůdky, restaurace, bary, kavárny, které jsou umístěny podél 4 km dlouhého korza při moři. Využít můžete sportovní středisko Zablace s fotbalovým hřištěm, mini golfem, tenisovými kurty a dalším. Na pláži je možné pronajímat loďky, čluny a využít bohaté sportovní nabídky.
Ubytování:
SOUKROMÉ APARTMÁNY
HOTEL CORINTHIA *** A ZVONIMÍR **[Menu    Itálie    Chorvatsko    Tábory    Aerobik    Kontakt]

Copyright © 1999, Tempo Tours, Všechna práva vyhrazena.