AUTHOR - Král Šumavy '98

Slovo pořadatele

Maraton


Dne 12. září 1998 pořádal Triatlon Klub Klatovy spolu s hlavním sponzorem Universe Agency, s.r.o. již 5. ročník cyklomaratonu AUTHOR - Král Šumavy '98.

Vážení příznivci Krále Šumavy!

Předkládáme vám propozice již 5. ročníku tohoto cyklomaratonu. Drobné změny, ke kterým dochází oproti minulému roku jste ovlivnili sami. Váš stále vzrůstající zájem nás sice těší, současně se stoupajícím počtem však klesá i Vaše bezpečnost a bohužel přibývá i neukázněných, propozice a čestný sportovní boj nedodržujících závodníků.

Problematičtí závodníci
Musíme si uvědomit, že tak velký závod již značně komplikuje život lidem v místech, kterými projíždí. Zaznamenali jsme již první stížnosti na chování závodníků (vynucování přednosti v jízdě, nedodržování předpisů) a kdyby tento trend pokračoval, mohlo by se stát, že by nám další ročník nemusel být povolen.

Zpřísněním podmínek pro přihlašování a losováním věcných cen se snažíme odradit od startu výše zmíněné problematické "sportovce". Bylo by škoda kdyby na nepočetnou skupinu doplatila většina těch, pro které jsme před pěti lety začali tento závod organizovat, to jest, pro ty, kteří na "Krále" jezdí za krásami přírody, kamarády a slušně a čestně vedeným sportovním zápolením.

Doufáme, že nás pochopíte, dodržíte výše uvedené pokyny a přispějete tak k tomu, aby pátý (a tedy mírně jubilejní) ročník byl alespoň tak dobrý jako ty předcházející.

Novinky 5. ročníku
Letošní novinkou je zpestření trasy horských kol o nějaký ten kopec a tím pádem také o jednu občerstvovací stanici. Silniční trasy zůstávají stejné, beze změn.

Přejeme Vám pohodovou sezónu 1998 a zveme Vás na závod, který Vám snad na krátkou dobu sebere sílu, ale na dlouhou dobu zajistí pěkné sportovní vzpomínky. Těšíme se na shledání s Vámi při cyklomaratonu AUTHOR - Král Šumavy '98.
Triatlon klub Klatovy & sponzoři
Logo Triatlon klubu Klatovy


Král Šumavy '98 | Úvod | Propozice | Plán trasy | Přihláška | Výsledková listina '98
Copyright © 1996 - 1998, Retour
Všechna práva vyhrazena.