Hoop Camps CZ '99

US TOUR TEAM '99
 
Nedílnou součástí každého kempu jsou soutěže o nejlepšího střelce, nejlepšího obránce a nejužitečnějšího hráče - MVP. Vyhodnocení "kempeři" získají věcné ceny věnované sponzory, nejužitečnější hráč navíc získá právo nominace na prosincový zájezd do USA.
 
US TOUR TEAM '99
 
US Tour Team se konal již třikrát v letech 1996, 1997 a 1998 a nejlepší účastníci jednotlivých kempů měli v jeho průběhu možnost nejen navštívit zápasy profesionální NBA a univerzitního mistrovství NCAA, ale získali také jedinečnou šanci zahrát si v roce 1998 poprvé oficiální středoškolský turnaj, na kterém jsme slavili úspěch ziskem druhého místa. Podařilo se nám také setkat s jednou z hvězd našeho i světového sportu - hrdinou Olympijských her z Nagana "Dominátorem" Dominikem Haškem a jedním z jeho naganských trenérů, Slavomírem Lenerem.
 
US TOUR TEAM '99 s Dominikem Haškem
 
Nevšedním zážitkem byla také návštěva světově proslulých turistických atrakcí jako je Disney World, Universal Studios a Space Centrum na mysu Canaveral. V neposlední řadě je pro nás suchozemce milým zážitkem i pobyt na plážích slunné Floridy v čase předvánočních sychravých dnů. Kontakty, které jsme navázali při našich amerických pobytech, k nám letos prvně přivedou Vaše americké vrstevníky včetně trenérského doprovodu, na dva naše letní kempy.
 
US TOUR TEAM '99
 
Partnerem pro cestu vítězů mini kempů do USA je Kapitán IGLO
 
Kapitán IGLO
 


Copyright © 1999, HOOP Camps CZ, Všechna práva vyhrazena.